Studio 93’ Alicja Marcinkiewicz- Nicpoń

O SALONIE

Kim jesteśmy?

Myśl o założeniu własnego salonu kosmetycznego towarzyszyła mi od zawsze. Kosmetologia to nie tylko kolorowy makijaż czy nienaganna stylizacja paznokci. To sztuka, w której odpowiednio dobrana pielęgnacja subtelnie przenika się z wypracowanymi umiejętnościami w dziedzinach wizażu i stylizacji, by podkreślić nasze naturalne piękno nie tylko przy ważnych okazjach, ale każdego dnia.

Każda z nas chce czasem znaleźć chwilę dla siebie, poczuć się pięknie i odłożyć na bok codzienne obowiązki. Studio’93 to miejsce stworzone dla wszystkich osób, które podczas wizyty w gabinecie szukają nie tylko usług na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim marzą o tym, by od czasu do czasu zapewnić sobie głęboki relaks na miarę prawdziwego kosmetycznego SPA. Oferuję szeroką gamę usług kosmetycznych, takich jak manicure hybrydowy, żelowy, pedicure oraz wizaż oraz zaawansowane zabiegi pielęgnacyjne z zakresu nowoczesnej kosmetologii. Jesteśmy też jedną z nielicznych placówek w Polsce wykonujących zabieg Deep Phyto Peeling na bazie kwasów i spongilli, który intensywnie złuszcza skórę i przyśpiesza jej odbudowę, silnie stymulując produkcję kolagenu.

1

SPECIALISTSA

8

ZABIEGÓW

62

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

3

LATA DOŚWIADCZENIA

Alicja Marcinkiewicz-Nicpoń właściciel, magister kosmetologii Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Aktualnie studentka studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie w Biznesie.  Prywatnie mama dwóch córek. Rozwój osobisty to dla niej styl życia – nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc czynny udział w różnych szkoleniach. Laureatka plebiscytu Stylistka Paznokci Roku w powiecie radomszczańskim, w którym zajęła 1 miejsce. W tym samym plebiscycie zajęła 5. miejsce w województwie łódzkim, a Studio 93’ znalazło się na 3 miejscu w kategorii Studio Urody.